SZUKAJ:
polski deutsch

 

JĘZYK POLSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W HANOWERZE 2016/2017


PODSTAWY PRAWNE
wydrukuj deklarację uczestnictwa w zajęciach j. polskiego w szkołach podstawowych
ściągnij wniosek do dyrekcji szkoły o wprowadzenie lekcji j.polskiego
broszurka informacyjna dla rodzicˇw opr. przez Konsulat Gen. RP w Hamburgu


<--! -->
Przedszkole:
zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci od lat 5
piątki 15.30-17.00
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Gabriela Bartkiewicz
Klasy:
I
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 12.00-13.00 Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasy:
I
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 12.00-13.30
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasy:
I
polski jako
j. ojczysty
wtorki 12.15-13.00
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
I
polski jako
j. ojczysty
wt., śr., pt. 12.15-13.00
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasy:
I
środy 15.30-17.00
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Gabriela Bartkiewicz
Klasy:
I
polski jako
j. ojczysty
czwartki 12.00-13.00
Grundschule Am St÷ckener Bach
H-Herrenhausen-St÷cken
mgr Hanna Goc
Klasy:
I
polski jako
j. ojczysty
piątki 12.15-13.00
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy
I i II
polski jako
j. ojczysty
środy 14.00-14.45
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy
I i II
polski jako
j. ojczysty
środy 14.45-15.30
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy
I i II
polski jako
j. ojczysty
środy 15.30-16.15
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy
I - IV
polski jako
j. ojczysty
czwartki 12.00
Kardinal-Bertram-Schule
H-WŘlfel
mgr Anna Marcisz
Klasy:
II
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 13.05-14.35
Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasy:
II
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 13.35-15.05
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasy:
II
polski jako
j. ojczysty
wtorki 13.15-15.25
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasy:
II
środy 17.00-18.30
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Gabriela Bartkiewicz
Klasy:
II
polski jako
j. ojczysty
piątki 13.05-13.50
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
II
polski jako
j. ojczysty
piątki 13.50-14.40
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
II i III
polski jako
j. ojczysty
wtorki 13.05-13.50
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
II i III
polski jako
j. obcy
piątki 15.30-17.00
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Izabela Nawrat
Klasy:
II
polski jako
j. ojczysty
czwartki 13.00-14.30
Grundschule Am St÷ckener Bach
H-Herrenhausen-St÷cken
mgr Hanna Goc
Klasy:
II-V
polski jako
j. ojczysty
czwartki 13.30-16.00
Grundschule Am St÷ckener Bach
H-Herrenhausen-St÷cken
mgr Hanna Goc
Klasy:
III
polski jako
j. ojczysty
środy 13.15-15.25
Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasy:
III
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 15.05-16.35
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasy:
III
polski jako
j. ojczysty
wtorki 13.55-14.40
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
III
polski jako
j. ojczysty
wtorki 14.40-15.15
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
III
polski jako
j. ojczysty
środy 13.15-15.25
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasy:
III i IV
polski jako
j. ojczysty
środy 16.20-17.05
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy:
III i IV
polski jako
j. ojczysty
środy 17.05-17.50
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy:
III i IV
polski jako
j. ojczysty
środy 17.50-18.35
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy:
III i IV
piątki 17.00-18.30
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Gabriela Bartkiewicz
Klasy:
III-V
piątki 15.30-17.00
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Maria Galczuk
Klasy:
IV
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 16.15-17.45
Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasy:
IV
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 15.50-17.25
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasy:
IV
polski jako
j. ojczysty
wtorki 15.25-16.10
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
IV
polski jako
j. ojczysty
wtorki 16.10-16.55
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
IV
polski jako
j. ojczysty
wtorki 16.55-17.40
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy:
IV
polski jako
j. ojczysty
piątki 13.05-15.00
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasy:
IV
polski jako
j. ojczysty
piątki 17.00-18.30
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Izabela Nawrat
Klasy:
V-VII
czwartki 16.00-17.30
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasy:
VI-VII
piątki 15.30-17.00
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Maria Galczuk
Klasy:
VII-VIII
piątki 17.05-18.35
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Maria Galczuk
Klasy:
IX-XII
czwartki 17.40-19.15
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Hauptschule,
Realschule,
Gimnazjum:

jako pierwszy i drugi j. obcy lub j. ojczysty
poniedziałki 18.00-19.30 Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Gimnazjum:
klasa X - EP
dla całego Hanoweru
matura po 3 latach
środy 15.25-17.25 sala B106 (wymˇg znajomości polskiego w mowie i piśmie) Goetheschule,
H-Nordstadt
mgr Ewa Mazurek
Gimnazjum:
klasy XI-XII - QP
dla całego Hanoweru
matura po 3 latach
piątki 15.25-17.25 sala B106 (wymˇg znajomości polskiego w mowie i piśmie) Goetheschule,
H-Nordstadt
mgr Ewa Mazurek
j. polski
jako obcy
środy 17.45 Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Ewa Mazurek
zespˇł taneczny "Lajkonik"
do 6 lat
wtorki 16.15 Pol. Misja Kat.
H-Misburg
Jˇzefa Głowacka
T. 0511- 6041332
zespˇł taneczny "Lajkonik"
od 7 lat
wtorki 17.00 Pol. Misja Kat.
H-Misburg
Jˇzefa Głowacka
T. 0511- 6041332
zespˇł taneczny "Polonia"
14-30 lat
piątki 19.00-21.00 Pol. Misja Kat.
H-Misburg
Aldona Głowacka
T. +49 171 541 0303
opracowanie: Grażyna Kamień-S÷ffker

> Home | Kontakt | Impressum |